927
واکنش وزارت خارجه آمریکا به برگزاری نشست آستانه درباره سوریه. تاکید نماینده دمشق در نشست آستانه بر خروج نیروهای بیگانه از سوریه. گزارش: پایان یازدهمین دور مذاکرات صلح سوریه در آستانه


630
خبرگزاری آریا - «آیداربیک توماتوف» رئیس اداره آسیا و آفریقای وزارت خارجه قزاقستان اعلام کرد: دور بعدی مذاکرات صلح آستانه برای حل مسائل سوریه در نیمه نخست ماه فوریه سال 2019 (اواسط بهمن) برگزار می شود.


646
برگزاری دور جدید مذاکرات صلح سوریه در آستانه گروه جهان الف، ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲ 3960920272. دور جدید مذاکرات صلح سوریه در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار می‌شود.


929
مذاکرات صلح سوریه در آستانه قزاقستان بین نمایندگان سه کشور ضامن صلح اثربخش ترین تلاش بین المللی برای پایان دادن به بحران در سوریه محسوب می شود.


668
آغاز دور جدید مذاکرات صلح سوریه در آستانه در نخستین مذاکره این دوره حسین جابری انصاری با الکساندار لاورونتیف نماینده رئیس جمهور روسیه در امور سوریه آخرین تحولات و روند مذاکرات پیشین را بررسی کردند.


301
دور بعدی مذاکرات صلح سوریه در آستانه 7 آذر برگزار می‌شود. وزارت خارجه قزاقستان از برگزاری دور آتی مذاکرات صلح سوریه در آستانه در تاریخ هفتم و هشتم آذرماه خبر داد.


822
دور بعدی مذاکرات صلح سوریه در آستانه 7 آذر برگزار می‌شود وزارت خارجه قزاقستان از برگزاری دور آتی مذاکرات صلح سوریه در آستانه در تاریخ هفتم و هشتم آذرماه خبر داد.


633
یازدهمین دوره مذاکرات صلح سوریه موسوم به آستانه یازده روزهای هفتم و هشتم آذر (برابر با بیست و هشتم و بیست و نهم نوامبر) در پایتخت قزاقستان برگزارمی شود.


425
در آغاز نشست‌های آستانه هیئت سوریه به ریاست بشار جعفری با خیرت عبدالرحمانوف، وزیر خارجه قزاقستان در چارچوب یازدهمین دور مذاکرات آستانه دیدار و گفت‌وگو کرد.


643
بر اساس این گزارش، تا کنون 9 دوره از مذاکرات صلح سوریه در آستانه برگزار شده است و دور دهم این مذاکرات نیز 30 و 31 جولای در شهر سوچی روسیه برگزار شد.