942
به گزارش ایلنا به نقل از القدس العربی، «خیرت عبدالرحمانف» وزیر امور خارجه قزاقستان، امروز – دوشنبه- اعلام کرد که کشورهای روسیه، ایران و ترکیه در روزهای ۲۸ و ۲۹ نوامبر دور جدید گفت‌وگوها درباره سوریه را برگزار خواهند ...


991
وزیر خارجه قزاقستان اعلام کرد که روسیه، ترکیه و ایران هفته آینده مذاکرات ویژه سوریه را برگزار خواهند کرد.


53
خیرت عبدالرحمانف» وزیر امور خارجه قزاقستان، امروز – دوشنبه-اعلام کرد که کشورهای روسیه، ایران و ترکیه در روزهای 28 و 29 نوامبر دور جدید گفت‌وگوها درباره سوریه را برگزار خواهند کرد.


242
برگزاری دور جدید مذاکرات سوریه در قزاقستان طی روزهای آینده وزیر خارجه قزاقستان اعلام کرد که روسیه، ترکیه و ایران هفته آینده مذاکرات ویژه سوریه را برگزار خواهند کرد.


59
در آغاز نشست های آستانه هیئت سوریه به ریاست بشار جعفری با خیرت عبدالرحمانوف، وزیر خارجه قزاقستان در چارچوب یازدهمین دور مذاکرات آستانه دیدار و گفت وگو کرد.


700
به گزارش حلقه وصل، «غیرت عبدالرحمانف» وزیر امور خارجه قزاقستان امروز (دوشنبه) اعلام کرد، روسیه، ترکیه و ایران قرار است دور بعدی مذاکرات صلح سوریه را 28 و 29 نوامبر (7 و 8 آذرماه) در قزاقستان برگزار کنند.


869
بلافاصله پس از این نشست نیز استفان دیمستورا به تهران سفر کرد و با حسین جابری انصاری دیدار و در مورد برگزاری دور جدید رایزنی‌ها در زمینه کمیته قانون اساسی سوریه رایزنی کرد.


752
بلافاصله پس از این نشست نیز استفان دیمستورا به تهران سفر کرد و با حسین جابری انصاری دیدار و در مورد برگزاری دور جدید رایزنی‌ها در زمینه کمیته قانون اساسی سوریه رایزنی کرد.


234
از طرف روسیه نیز الکساندر لاورنتیف، نماینده ویژه ولادیمیر پوتین حضور دارد. ایران، روسیه و ترکیه سه کشور مبتکر آتش‌بس برقرار شده در سوریه از 10 دی ماه و همچنین برگزاری مذاکرات آستانه هستند.


205
سفیر ایران در مسکو با معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار و دو طرف در خصوص مقدمات دور بعدی مذاکرات صلح آستانه (برای حل و فصل سیاسی مسائل سوریه) گفت و گو کردند.