257
به گزارش ایلنا به نقل از القدس العربی، «خیرت عبدالرحمانف» وزیر امور خارجه قزاقستان، امروز – دوشنبه- اعلام کرد که کشورهای روسیه، ایران و ترکیه در روزهای ۲۸ و ۲۹ نوامبر دور جدید گفت‌وگوها درباره سوریه را برگزار خواهند ...


682
وزیر خارجه قزاقستان اعلام کرد که روسیه، ترکیه و ایران هفته آینده مذاکرات ویژه سوریه را برگزار خواهند کرد.


715
خیرت عبدالرحمانف» وزیر امور خارجه قزاقستان، امروز – دوشنبه-اعلام کرد که کشورهای روسیه، ایران و ترکیه در روزهای 28 و 29 نوامبر دور جدید گفت‌وگوها درباره سوریه را برگزار خواهند کرد.


817
برگزاری دور جدید مذاکرات سوریه در قزاقستان طی روزهای آینده وزیر خارجه قزاقستان اعلام کرد که روسیه، ترکیه و ایران هفته آینده مذاکرات ویژه سوریه را برگزار خواهند کرد.


120
در آغاز نشست های آستانه هیئت سوریه به ریاست بشار جعفری با خیرت عبدالرحمانوف، وزیر خارجه قزاقستان در چارچوب یازدهمین دور مذاکرات آستانه دیدار و گفت وگو کرد.


150
به گزارش حلقه وصل، «غیرت عبدالرحمانف» وزیر امور خارجه قزاقستان امروز (دوشنبه) اعلام کرد، روسیه، ترکیه و ایران قرار است دور بعدی مذاکرات صلح سوریه را 28 و 29 نوامبر (7 و 8 آذرماه) در قزاقستان برگزار کنند.


263
بلافاصله پس از این نشست نیز استفان دیمستورا به تهران سفر کرد و با حسین جابری انصاری دیدار و در مورد برگزاری دور جدید رایزنی‌ها در زمینه کمیته قانون اساسی سوریه رایزنی کرد.


698
بلافاصله پس از این نشست نیز استفان دیمستورا به تهران سفر کرد و با حسین جابری انصاری دیدار و در مورد برگزاری دور جدید رایزنی‌ها در زمینه کمیته قانون اساسی سوریه رایزنی کرد.


823
از طرف روسیه نیز الکساندر لاورنتیف، نماینده ویژه ولادیمیر پوتین حضور دارد. ایران، روسیه و ترکیه سه کشور مبتکر آتش‌بس برقرار شده در سوریه از 10 دی ماه و همچنین برگزاری مذاکرات آستانه هستند.


858
سفیر ایران در مسکو با معاون وزیر امور خارجه روسیه دیدار و دو طرف در خصوص مقدمات دور بعدی مذاکرات صلح آستانه (برای حل و فصل سیاسی مسائل سوریه) گفت و گو کردند.