582
گفتگوها درباره برقراری صلح در سوریه از ژانویه سال 2016 میلادی ( بهمن ماه 1395) درشهر آستانه آغاز و تاکنون نه دوره از این مذاکرات در آستانه قزاقستان و یک دوره آن در شهر سوچی روسیه برگزار شده است.


531
گفتگو ها درباره برقراری صلح در سوریه از ژانویه سال 2016 میلادی (بهمن ماه 1395) درشهر آستانه آغاز و تاکنون نه دوره از این مذاکرات در آستانه قزاقستان و یک دوره آن در شهر سوچی روسیه برگزار شده است.


185
شهیدخبر: وزیر خارجه قزاقستان اعلام کرد ایران، روسیه و ترکیه ۲۸ تا ۲۹ ماه جاری (نوامبر) مذاکرات صلح سوریه را در آستانه برگزار خواهند کرد.


20
برگزاری دور بعدی مذاکرات صلح سوریه در «آستانه»؛ 28 و 29 نوامبر «استفان دی میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت: دور بعدی مذاکرات صلح سوریه 28 و 29 ماه نوامبر در آستانه برگزار می شود.


914
برگزاری دور جدید مذاکرات صلح سوریه در آستانه گروه جهان الف، ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲ 3960920272. دور جدید مذاکرات صلح سوریه در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار می‌شود.


895
یازدهمین دور نشست های صلح سوریه از صبح روز چهارشنبه هفتم آذر ماه در «آستانه» پایتخت قزاقستان آغاز شد.این دور از نشستهای صلح سوریه امروز پنجشنبه هشتم آذر ماه به پایان رسید.


714
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به برگزاری یازدهمین دور نشست‌های صلح سوریه در «آستانه» واکنش نشان داد. واکنش آمریکا به نشست آستانه درباره سوریه


434
دور جدید مذاکرات صلح سوریه اواخر نوامبر در آستانه برگزار می‎شود خبرگزاری میزان- وزیر خارجه قزاقستان اعلام کرد ایران، روسیه و ترکیه ۲۸ تا ۲۹ ماه جاری (نوامبر) مذاکرات صلح سوریه را در آستانه برگزار خواهند کرد.


181
یازدهمین دور نشست آستانه درباره بحران سوریه از امروز (28 نوامبر) آغاز و فردا (29 نوامبر) خاتمه می یابد.


400
استفان دی‌میستورا نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت که دور جدید مذاکرات صلح درباره سوریه بیست و هشتم ماه نوامبر (8 آذر) در ژنو برگزار می‌شود.