877
به نقل از سایت النشره، دفتر ریاست جمهوری عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که برهم صالح، رئیس جمهوری این کشور در سفری رسمی امروز (یکشنبه) وارد ریاض، پایتخت عربستان شد.


335
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برهم صالح ، رئیس جمهور عراق که بعد از سفر یک روزه خود تهران را به مقصد ریاض ترک کرد در صفحه توییتر خود نوشت: ما با ایران روابط اجتماعی و فرهنگی ریشه‌دار و تاریخی داریم و برای تقویت روابط و ...


696
دفتر ریاست جمهوری عراق از ورود رئیس جمهوری این کشور به ریاض خبر داد.


137
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، دفتر ریاست جمهوری عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که برهم صالح، رئیس جمهوری این کشور در سفری رسمی امروز (یکشنبه) وارد ریاض، پایتخت عربستان شد.


173
اظهارات برهم صالح پس از ترک تهران/رئیس جمهور عراق وارد ریاض شد رئیس‌جمهور عراق که پس از سفری یک روزه تهران را به مقصد ریاض ترک کرد در صفحه توییتر خود نوشت: ما با ایران روابط اجتماعی و فرهنگی ریشه‌دار و تاریخی داریم.


336
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، دفتر ریاست جمهوری عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که برهم صالح، رئیس جمهوری این کشور در سفری رسمی امروز (یکشنبه) وارد ریاض، پایتخت عربستان شد.


352
دفتر ریاست‌جمهوری عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: «برهم صالح» صبح امروز، برای دیدار با ملک سلمان و سایر مقامات سعودی در سفری رسمی ، تهران را به مقصد ریاض ترک کرد.برهم صالح رئیس‌جمهور عراق که دیروز وارد تهران شده بود و با ...


700
رئیس‌جمهور عراق که پس از سفری یک روزه تهران را به مقصد ریاض ترک کرد در صفحه توییتر خود نوشت: ما با ایران روابط اجتماعی و فرهنگی ریشه‌دار و تاریخی داریم.


989
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «برهم صالح» رئیس جمهور عراق که صبح امروز، تهران را به مقصد ریاض، ترک کرده بود، لحظاتی پیش وارد عربستان سعودی شد و «ملک سلمان» در فرودگاه به استقبال او آمد.


84
اظهارات برهم صالح پس از ترک تهران/ رئیس جمهور عراق وارد ریاض شد منبع خبر: خبر آنلاین المیادین: سفر رئیس‌جمهور عراق به تهران نشان‌دهنده شکست سیاست‌های ضدایرانی آمریکاست