494
بسیاری از ما زندگی در خانه های کوچک را به عنوان یک سبک زندگی انتخاب کرده ایم و ترجیح می دهیم به جای آن که اجاره بهای سنگین را بپردازیم یا پول زیادی را برای خرید خانه پس انداز کنیم، درآمدمان را ...


635
کوچکی آپارتمان‌ها مدت‌ها است که دیگر یک دغدغه و معضل محسوب نمی‌شود. بسیاری از ما زندگی در خانه‌های کوچک را به عنوان یک سبک زندگی انتخاب کرده‌ایم و ترجیح می‌دهیم به جای آن که اجاره‌بهای سنگین را بپردازیم یا پول زیادی ...


908
برای آپارتمان‌های کوچک چه مبلمانی بهتر است؟ یکی از مشکلات آپارتمان های کوچک نداشتن جا برای مرتب کردن وسایل خانه است که باید به نحوی چیدمان شود که اسباب و سوایل خانه بسیار زیبا و شیک باشد.


431
با این حال زندگی در آپارتمان‌های کوچک هم قلق خاص خودش را دارد و به مبلمان و دکوراسیون متناسبی نیاز دارد که به کمک آن بتوان در خانه، راحتی و آرامش بیشتر و زندگی کم دردسرتری داشت.


734
به گزارش امتداد نیوز، خوگر، از سبک آپارتمان‌ها برای ما می‌گوید: با این حال زندگی در آپارتمان‌های کوچک هم قلق خاص خودش را دارد و به مبلمان و دکوراسیون متناسبی نیاز دارد که به کمک آن بتوان در خانه، راحتی و آرامش بیشتر و زندگی کم دردسرتری داشت.


567
بهترین راه حل برای خانه ها و اتاق های کوچک استفاده از مبلمانی است که فضای کمی را اشغال کنند و کاملا بهینه و کاربردی باشند.


619
به گزارش امتداد نیوز، خوگر، از سبک آپارتمان ها برای ما می گوید: با این حال زندگی در آپارتمان های کوچک هم قلق خاص خودش را دارد و به مبلمان و دکوراسیون متناسبی نیاز دارد که به کمک آن بتوان در خانه، راحتی و آرامش بیشتر و ...


633
بهترین روش برای کوچک کردن شکم ترکیبی است از حرکات ورزشی متمرکز روی شکم و کمر و تلاش برای ثابت نگه داشتن قند خون زیرا ثابت بودن قند خون از چاق شدن شکم جلوگیری می کند.


108
کمبود فضا در خانه های کوچک، اعضای خانواده را برای چیدمان و حتی جا دادن وسایل شان دچار مشکل می کند. نمناک به شما چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک ایرانی ارائه می کند.


278
این یک رنگ آسمانی و تهذیب کننده است و برای ایجاد خلاقیت و احساس آسایش در اتاق های خواب و نشیمن مناسب است.