49
ساعت حدود یازده صبح یک روز زمستانی ده-یازده سال پیش، استاد ایرج اگر می‌دانست پسر جوانش کمتر از یک سال دیگر ستاره و موفق می‌شود، آن‌قدر ناامیدانه درباره او حرف نمی‌زد.


648
باشگاه فوتبال پرسپولیس باشگاه فوتبالی ایرانی است که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیادگذاری شده و از باشگاه‌های زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس است.


630
عبّاس کیارستمی (۱ تیر ۱۳۱۹ تهران - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ پاریس) کارگردان، فیلمنامه‌نویس، تدوین‌گر، عکاس، تهیه‌کننده، گرافیست و کارگردان هنری بین‌المللی، همچنین شاعر و نقاش ایرانی بود.


729
سرلشکر جعفری در راهپیمایی ۱۳ آبان: آمریکا در لانه جاسوسی باقی می‌ماند، انقلاب ما به ۴۰ سالگی نمی‌رسید/ ابزار تحریمی آمریکا اسقاط می‌شود


75
اطلاعات روانشناسی و روانپزشکی، بهداشت و سلامت روان، تازه های سلامت کودکان و نوجوانان و بزرگسالان.


596
بازیگران جدیدی که به فیلم به وقت خماری پیوستند. فیلم سینمایی به وقت خماری به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی چند روز پیش به حضور جمعی از بازیگران اصلی این سریال جلوی دوربین رفت.


726
حمید فتاحی، رئیس‌ هیات‌مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت امروز در توییترش خبر داده که مجموعه‌ای از حملات پراکنده سایبری امروز از مبدا اسراییل به زیرساخت‌های ارتباطی ایران آغاز شده و ایران همه حملات را دفع کرده.


162
در این همه سال‌ها، اندیشه‌ی چاپ و تجدید چاپ این «آمارنامه» هرگز مرا رها نکرده است چرا که تصویری یگانه و تمام‌قد، و نه همیشه کامل، از اقتصاد و جامعه‌ی ایران آن زمان به دست می‌دهد.


121
ترانه علیدوستی سال 1362 در تهران متولد شد. اولین حضور ترانه علیدوستی در سینما سال 80 و با بازی در فیلم سینمایی " من ترانه 15 سال دارم " بود.


457
طیف وسیعی از فیلم‌ها و سریال‌های خارجی بدون پروانه نمایش در vod‌ها پخش می‌شود، اینکه فیلمسازان کوتاه که آتیه سینمای ایران هستند و بسیاری از فیلمسازان حرفه‌ای ایران به سنت تاریخی از میان آنها به صحنه می‌آیند، با چنین ...