503
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص آخرین روند پیگیری آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی در میرجاوه گفت: مقام های پاکستانی وعده و تعهد داده اند که دولت این کشور همه تلاش خود را در این خصوص انجام می دهد.


757
اسلام آباد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در خصوص آخرین اقدامات پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی ربوده شده در میرجاوه، گفت که تهران و اسلام آباد همچنان برای آزادی مرزبانان، در تعامل و همکاری اند.


158
تشریح اقدامات دیپلماتیک ایران برای آزادی مرزبانان ایرانی در پاکستان ایلنا نوشت: وزارت امور خارجه آخرین اقدامات دیپلماتیک ایران برای آزادی مرزبانان ایرانی در پاکستان را تشریح کرد.


564
ایرنا / سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدامات انجام شده برای آزادی مرزبانان ایرانی در پاکستان را تشریح کرد.


805
[ایرنا] سفیر ایران،آزادی مرزبانان را از وزیرخارجه پاکستان پیگیری کرد [برنا]


427
امید مسئولان مربوط در سپاه، وزارت کشور، وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات به آزادی مرزبانان ایرانی و پیگیری‌های مداوم برای بازگشت دوباره این مرزبانان به کشورمان سبب شد تا صبح روز بیست‌وچهارم آبان ماه خبری مسرت‌بخش فضای رسانه‌ای کشور را در بر بگیرد.


83
نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی ،گفت: هیات پارلمانی ایران حضور فعالی در این اجلاس داشت و در سخنرانی ها خود نتایج اقدامات انجام گرفته در خصوص جوانان کشورمان را تشریح کردند.


380
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه اراده لازم بین ایران و پاکستان برای ایجاد مرزهای امن بین دو کشور وجود دارد، گفت: مذاکرات با طرف پاکستانی برای آزادی بقیه مرزبانان ایرانی ادامه دارد و وعده هایی در ...


398
خبرگزاری ایرنا: خدیجه ربیعی نمایند مردم بروجن، از نشست مشترک هیات پارلمانی ایران و پاکستان خبر داد و گفت: در این نشست بر موضوع آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی تاکید شد و نمایندگان پارلمان پاکستان قول دادند موضوع را ...


803
ایرنا نوشت: خدیجه ربیعی نمایند مردم بروجن، از نشست مشترک هیات پارلمانی ایران و پاکستان خبر داد و گفت: در این نشست بر موضوع آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی تاکید شد و نمایندگان پارلمان پاکستان قول دادند موضوع را پیگیری ...