422
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ۳ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد.


854
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ۳ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد.


116
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


880
انفجار گاز منجر به تخریب ساختمان 3 طبقه در پاکدشت شد. خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب 3 واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد. ...


367
میزان / فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ۳ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد.


250
آتش نشانی پاکدشت اعلام کرد که در پی این حادثه ۲ واحد مسکونی تخریب شد، در این حادثه متاسفانه ۷ نفر مصدوم شدند، که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.علت اولیه حادثه نشت گاز بوده است.


481
بر اثر باز گذاشتن شیرگاز، دو سیلندر ۱۱ کیلوگرمی گاز مایع در یک ساختمان سه طبقه ۱۲ واحدی، انفجار مهیبی رخ داد.


11
قاسم خواجه حسینی در گفتگو با مهر اظهار داشت: بامداد شنبه یک مورد انفجار گاز در منطقه «قوهه» پاکدشت رخ داد، که نیروهای آتش نشانی پاکدشت به محض اطلاع در صحنه حاضر شدند.


145
وی با بیان اینکه در این حادثه، یک آپارتمان Apartment ۳ طبقه و یک دستگاه خودرو بر اثر شدت انفجار ناشی از گاز تخریب شد، ادامه داد در بررسی صورت گرفته مشخص شد انفجار بصورت غیرعمدی و به علت بی احتیاطی و ...


508
انفجار گاز منجر به تخریب ساختمان ۳ طبقه در پاکدشت شد ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۷ کمبود ۴ میلیون مسکن برای کم‌درآمد‌ها/ بقایای زیردریایی مفقود شده آرژانتین کشف شد/ حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۸ گران ...