727
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ۳ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد.


925
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ۳ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد.


422
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


973
انفجار گاز منجر به تخریب ساختمان 3 طبقه در پاکدشت شد. خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب 3 واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد. ...


32
میزان / فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ۳ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو بر اثر انفجار گاز در یکی از مناطق شهرستان پاکدشت خبر داد.


505
آتش نشانی پاکدشت اعلام کرد که در پی این حادثه ۲ واحد مسکونی تخریب شد، در این حادثه متاسفانه ۷ نفر مصدوم شدند، که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.علت اولیه حادثه نشت گاز بوده است.


800
بر اثر باز گذاشتن شیرگاز، دو سیلندر ۱۱ کیلوگرمی گاز مایع در یک ساختمان سه طبقه ۱۲ واحدی، انفجار مهیبی رخ داد.


417
قاسم خواجه حسینی در گفتگو با مهر اظهار داشت: بامداد شنبه یک مورد انفجار گاز در منطقه «قوهه» پاکدشت رخ داد، که نیروهای آتش نشانی پاکدشت به محض اطلاع در صحنه حاضر شدند.


981
وی با بیان اینکه در این حادثه، یک آپارتمان Apartment ۳ طبقه و یک دستگاه خودرو بر اثر شدت انفجار ناشی از گاز تخریب شد، ادامه داد در بررسی صورت گرفته مشخص شد انفجار بصورت غیرعمدی و به علت بی احتیاطی و ...


923
انفجار گاز منجر به تخریب ساختمان ۳ طبقه در پاکدشت شد ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۷ کمبود ۴ میلیون مسکن برای کم‌درآمد‌ها/ بقایای زیردریایی مفقود شده آرژانتین کشف شد/ حامل‌های انرژی در لایحه بودجه ۹۸ گران ...