741
ایران آنلاین / در نخستین هفته فروردین ماه، نخستین حادثه صنعت نفت در سال جدید با دو کشته به ثبت رسید و این سوال به ذهن متبادر می شود که آیا ضعف hse وزارت نفت در سال ۹۶ نیز ادامه خواهد داشت؟


794
آبهای جهنده در طول بهره برداری از مخازن نفتی فشار ثابتی خواهیم داشت. زیرا آبهای جدید جای نفت استخراج شده را گرفته و این فشار را تأمین می‌کنند که به آنها در اصطلاح آبهای جهنده می‌گویند.


279
پالایشگاه ها و سایر تاسیسات نفتی ایران به دلیل تحریم های درازمدت کهنه هستند. روز پنجم آبان ماه - ۱۷ اکتبر - هم در آتش‌سوزی پالایشگاه نفت تهران در جنوب پایتخت دست‌کم شش نفر کشته شدند.


616
به گزارش مهر، سید حسین داودی در مورد حادثه دیدگان انفجار مخازن نگهداری مواد نفتی در یکی از کارخانجات تولید قیر غرب بندرعباس بیان داشت: سه نفر در اثر شدت انفجار و نزدیکی به مخزن در محل حادثه ...


737
میدان نفتی البرز قم از نخستین میدان‌های نفتی کشور است که با هدف اکتشاف نفت در مرکز ایران انتخاب شد و در شمال شهر قم به نتیجه رسید.


701
عزم راسخ نفتی ها برای اعتلای نام ایران; حکایت نفت و کوزه‎گری که از کوزه شکسته آب می‎خورد


38
روزانه 8000 تا 9000 بشکه نفت در چاه آتش گرفته میدان نفتی رگ‌سفید می سوزد. این مقدار نفت با نرخ 62 دلاری قیمت هر بشکه نفت اوپک، حداقل حدود 500 هزار دلار قیمت دارد.


160
آتش‌سوزی مخزن مواد نفتی در بندرعباس/ 3 کشته و 2 زخمی/علت آتش سوزی مشخص شد/ اسامی فوتی‌ها و مصدومان حادثه+ عکس و فیلم


508
واحدهای نفت و گاز برای نگهداری نفت خام و گاز و نیز انبار کردن فرآورده های نفتی گوناگون, نیاز به تعداد بسیاری مخزن دارند.


453
به گزارش قدس آنلاین، در هفته جاری صنعت نفت شاهد دو حادثه نفتی بود که یکی آتش سوزی مخزن 2 میلیون لیتری نفت خام در خطوط لوله و مخابرات استان تهران و دیگری آتش سوزی برج تقطیر در پالایشگاه آبادان.