329
به گزارش شمانیوز ، مشتریان بانک قرض الحسنه مهرایران و مشترکان همراه اول مي توانند به طور مستمر تراکنش هايي نظير خريد شارژ و پرداخت قبوض مصرفي خود را از طريق درگاه هاي اينترنت بانك، موبايل بانك و خودپردازهاي اين بانك ...


195
پرداخت قبوض خطوط تلفن همراه اول ازطریق سامانه های بانک قرض الحسنه مهرایران به منظور تسریع و تسهیل در امور مربوط به قبوض مصرفی تلفن همراه مشترکان شرکت ارتباطات سیار امکان پذیر می باشد.


903
پرداخت قبوض خطوط تلفن‌همراه اول از طریق سامانه‌های بانک قرض‌الحسنه مهرایران به منظور تسریع و تسهیل در امور مربوط به قبوض مصرفی تلفن‌همراه مشترکان شرکت ارتباطات سیار امکان‌پذیر می‌باشد.


413
به گزارش امتداد نیوز، بنابر اعلام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مشتریان این بانک و مشترکان همراه‌اول می‌توانند به طور مستمر تراکنش‌هایی نظیر خرید شارژ و پرداخت قبوض مصرفی خود را از طریق درگاه‌های اینترنت‌بانک ...


533
توئیت- پرداخت قبوض خطوط تلفن همراه اول ازطریق سامانه های بانک قرض الحسنه مهرایران به منظور تسریع و تسهیل در امور مربوط به قبوض مصرفی تلفن همراه مشترکان شرکت ارتباطات سیار امکان پذیر می باشد.


845
این طرح با هدف مکانیزه شدن پرداخت های متوالی و جلوگیری از فراموش شدن پرداخت های مورد نیاز و صرفه جویی در زمان مشتریان اجرایی شده است.


970
این شماره برای پرداخت همه قبوض و از طریق تمام کارت های بانکی عضو شتاب فعال است و برای شماره گیری این خط از طریق تلفن همراه لازم نیست کد شهرتان را شماره گیری نمایید.


986
به گزارش راه پرداخت به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، بانک تجارت با تجهیز سایت اینترنتی شرکت ملی گاز ایران به سامانه پرداخت اینترنتی خود، پرداخت اینترنتی قبوض گاز را امکان پذیر کرده است.


164
این محصول در فازهای یکم و دوم، شامل شارژ خودکار سیم کارت های اپراتورهای تلفن همراه و پرداخت خودکار قبوض شرکت های خدماتی می شود و پس از اولین گام که خدمت«شارژ خودکار سیم کارت اعتباری/ دائمی ...


423
از آنجا که امکان پرداخت قبوض با مراجعه حضوری ( در سامانه متمرکز) و همچنین از بستر اینترنت فراهم است، بنابراین به منظور کاهش مراجعات مشتریان به شعب، از این پس پرداخت قبوض از طریق پایانه های ...