900
عزیزان من! کشور میتواند پیش برود. اینکه من بارها میگویم تمدّن اسلامی و بارها میگویم ایران میتواند قلّه‌ی تمدّن اسلامی قرار بگیرد، شعار و رجزخوانی نیست، این نگاه به واقعیّتهای کشور است.


470
چشمهای بینا و دلهای بیدار از آن بهره می‌برند و ذخیره‌ی معنوی که جان‌مایه‌ی حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی است، روز به روز افزایش می‌یابد و زندگی را روح و طراوت می‌بخشد.


58
‌طب اسلامی وسنتی حکیم عقیلی خراسانی - درمان بیماریها بدون مصرف دارو


904
این نوشته پاسخی است کوتاه به درج مطلبی با عنوان “جمهوری اسلامی غایب همیشگی” در وبگاه الف که مدتی پیش منتشر شد و در آن نویسنده به نقد عدم پرداخت به مسائل جمهوری اسلامی در فضای نخبگانی پرداخته ...


408
شهر سوال ـ در اینکه جامعه اسلامی بعد از رسول اکرم (ص) دچار انحرافاتی شد، تردیدی وجود ندارد. و قسمتی از همان انحرافات در جنگ علیه ایران خودنمایی می کند.


295
کنفدراسیون جهانی محصلین و دانشجویان ایرانی-اتحادیه ملی; انجمن اسلامی دانشجویان


836
نگاهی گذرا به زندگینامه‌ی حضرت آیت‌الله‌العظمی سید علی حسینی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران


69
>>> یک چیزی واضح است که من هستم ملا محمد عمر اخوند >>> به نظر بنده رییس جمهور آینده احمد ضیا مسعود است چون حمایت جنرال صاحب دوستم و محمد محقق را دارد .


914
ماده‌باوری یا ماتریالیسم (به انگلیسی: Materialism) یا ماده‌گرایی به دیدگاهی گفته می‌شود که بر این باور است که هر آنچه در هستی وجود دارد ماده یا انرژی است و همهٔ چیزها از ماده تشکیل شده‌اند و همهٔ ...


353
مقایسه ی اصحاب پیامبر(ص) و اصحاب امام حسین(ع) 1.یاران امام حسین(ع) انسانهای سرشناس و رئیس قبیله بودند مثل زهیر