260
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. خبرگزاری میزان- وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد.


439
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر ...


156
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


323
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


180
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


33
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


520
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. به گزارش نخست نیوز به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


575
بلژیک به تازه‌گی اعلام کرده که می‌خواهد شمار نظامیان خود در افغانستان را تا ماه آپریل سال ۲۰۱۸ میلادی به یک و نیم برابر برساند.


449
بخونید |‌ جستجوگر هوشمند خبری پارسی - وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد.


709
کماندوهای مستقر در جاغوری هنوز دستور جنگ با طالبان را از وزیر دفاع دریافت نکرده‌اند ادامه درگیری‌ها در جاغوری و مالستان؛ طالبان وارد بازار انگوری شدند