30
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. خبرگزاری میزان- وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد.


770
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر ...


8
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


681
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


196
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


607
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


647
وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد. به گزارش نخست نیوز به نقل از افق، وزارت دفاع بلژیک اعلام کرد که تعداد نظامیان این کشور در افغانستان از ۸۰ نفر به ۱۲۰ نفر افزایش می یابد.


31
بلژیک به تازه‌گی اعلام کرده که می‌خواهد شمار نظامیان خود در افغانستان را تا ماه آپریل سال ۲۰۱۸ میلادی به یک و نیم برابر برساند.


941
بخونید |‌ جستجوگر هوشمند خبری پارسی - وزارت دفاع بلژیک از افزایش شمار نظامیان خود در افغانستان خبر داد.


843
کماندوهای مستقر در جاغوری هنوز دستور جنگ با طالبان را از وزیر دفاع دریافت نکرده‌اند ادامه درگیری‌ها در جاغوری و مالستان؛ طالبان وارد بازار انگوری شدند