650
به گزارش ایسنا، تایلند یکی از جدی‌ترین و سفت‌ و سخت‌ترین قوانین جهان را در رابطه با توهین به پادشاهی این کشور دارد به طوری که نقض کنندگان این قوانین به حبس تا 15 سال محکوم می‌شوند.


369
به گزارش ایسنا، تایلند یکی از جدی ترین و سفت و سخت ترین قوانین جهان را در رابطه با توهین به پادشاهی این کشور دارد به طوری که نقض کنندگان این قوانین به حبس تا 15 سال محکوم می شوند.


239
تایلند یکی از جدی‌ترین و سفت‌ و سخت‌ترین قوانین جهان را در رابطه با توهین به پادشاهی این کشور دارد به طوری که نقض کنندگان این قوانین به حبس تا 15 سال محکوم می‌شوند.


138
وزارت امور خارجه تایلند امروز (دوشنبه) اعلام کرد از تهیه‌کنندگان یک سریال تلویزیونی آمریکایی تحت عنوان «خانم وزیر» (Madam Secretary) به خاطر نمایش دادن پادشاهی تایلند در یکی از قسمت‌های این سریال که در ماه جاری میلادی پخش شد ...


580
ایسنا نوشت: وزارت امور خارجه تایلند امروز (دوشنبه) اعلام کرد از تهیه‌کنندگان یک سریال تلویزیونی آمریکایی تحت عنوان «خانم وزیر» (Madam Secretary) به خاطر نمایش دادن پادشاهی تایلند در یکی از قسمت‌های این سریال که در ماه جاری ...


397
اعتراض تایلند به سریال آمریکایی به خاطر توهین به پادشاه این کشور ۳ دقیقه قبل فیلم‌های سینمایی را رایگان ببینید!


924
اعتراض تایلند به سریال آمریکایی به خاطر توهین به پادشاه این کشور «حسن نیت» حوثی ها برای آتش بس


735
مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد، واشنگتن در خصوص انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره، علاوه بر مداخله محتمل روسیه نسبت به احتمال مداخله چین، ایران و کره‌شمالی در این انتخابات نیز نگران است.


328
در واکنش به این قسمت از سریال آمریکایی، یکی از سخنگوهای وزارت خارجه تایلند از سفارت کشورش در واشنگتن خواست تا به تهیه کنندگان این سریال در خصوص نگرانی های موجود نسبت به این قسمت هشدار دهند.


874
اعتراض تایلند به سریال آمریکایی به خاطر توهین به پادشاه این کشور 13000 گلوله، نقد و بررسی می شود افتتاح حساب بدون اخذ کپی کارت ملی و شناسنامه