534
قائم مقام وزیر کشور گفت: استان هایی که سرپرست استانداری دارد، به زودی تعیین تکلیف می شود. Toggle navigation سیاسی


552
Use this form to sign up for our weekly newsletter, in order to receive Event updates, special deals, and promotional coupons in your area. We will not use your email address to send spam, and we will not provide your contact details to third parties.


662
همان‌گونه که دیروز اعلام شد برای پست استانداری تعدادی از استان‌ها سرپرست در نظر گرفته شده که تلاش می‌شود در اسرع وقت استانداران این استان‌ها تعیین شود.


481
استان‌هایی که سرپرست استانداری دارند، تعیین‌ تکلیف می‌شوند قائم‌مقام وزیر کشور گفت: استان‌هایی که سرپرست استانداری دارند، به زودی تعیین‌ تکلیف می‌شوند.


896
قائم‌مقام وزیر کشور گفت: استان‌هایی که سرپرست استانداری دارد، به زودی تعیین‌ تکلیف می‌شود.


198
به گزارش ایسنا،، سیدحسین هاشمی در حاشیه آئین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید زنجان در پاسخ به سؤال خبرنگاران در رابطه با تعیین تکلیف استان‌هایی که فعلا سرپرست برای آن‌ها تعیین شده است، اظهار کرد: همان‌گونه که ...


517
قائم‌مقام وزیر کشور گفت: همان‌گونه که دیروز اعلام شد برای پست استانداری تعدادی از استان‌ها سرپرست در نظر گرفته شده که تلاش می‌شود در اسرع وقت استانداران این استان‌ها تعیین شود.


753
‌قائم‌مقام وزیر کشور گفت: استان‌هایی که سرپرست استانداری دارند، به زودی تعیین تکلیف می‌شوند. تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد.


355
نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی؛ استانداری کرمان 5 ماه است که با سرپرست اداره می‌شود/نبود استاندار شهرستانهای جنوبی را محرومتر کرد


972
گروه اجتماعی ـ‌ سرپرست استانداری قم با اشاره به مصوبه نظارت بر فعالیت مهدکودک‌های سطح استان ‌گفت: تعدادی از مهدکودک‌های فاقد مجوز در قم احصاء شده که باید به زودی ساماندهی و تعیین تکلیف شود.