622
ارتش سوریه منطقه کوهستانی جنوب شرق این کشور را که داعش در طول سه ماه گذشته تصرف کرده بود، پس از حمله‌ای گسترده بازبش گرفت.


696
رسانه‌های سوریه به نقل از برخی منابع در ارتش این کشور اعلام کردند: نیروهای ارتش ارتفاعات الصفا را در کنترل خود گرفته و ارتش پرچم کشور را در نزدیکی یکی از پایگاه‌های الکترونیکی حامی دولت ...


58
ارتش سوریه منطقه کوهستانی جنوب شرق این کشور را که داعش در طول سه ماه گذشته تصرف کرده بود، پس از حمله ای گسترده بازبش گرفت.


806
ارتش سوریه پایگاه های داعش در سویدا را بازپس گرفت. ارتش سوریه منطقه کوهستانی جنوب شرق این کشور را که داعش در طول سه ماه گذشته تصرف کرده بود، پس از حمله ای گسترده بازبش گرفت. ...


331
ارتش سوریه منطقه کوهستانی جنوب شرق این کشور را که داعش در طول سه ماه گذشته تصرف کرده بود، پس از حمله‌ای گسترده بازبش گرفت.


359
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش سوریه پس از وقفه چند روزه عملیات خود در استان سویداء، بار دیگر عملیات خود علیه گروه تروریستی داعش در این منطقه را از سر گرفت.


926
فرماندهی کل ارتش و نیرو‌های مسلح سوریه از نابودی آخرین پایگاه تروریست‌های داعش در جنوب سوریه خبر داد.


59
رسانه‌های سوریه به نقل از برخی منابع در ارتش این کشور اعلام کردند: نیروهای ارتش ارتفاعات الصفا را در کنترل خود گرفته و ارتش، پرچم کشور را در نزدیکی یکی از پایگاه‌هایش برافراشت.خبر دیگر اینکه ...


886
یگان‌های ارتش سوریه امروز همزمان با انجام حملات علیه اقدامات و تجمع‌های تروریستی داعش،‌ برای رفتن به سمت بادیه سویدا در همه خطوط استقرار خود را تحکیم بخشید.


149
به گزارش مشرق، نیروهای ارتش و دفاع مردمی سوریه در ادامه عملیات علیه هسته های خاموش گروه تروریستی داعش در صحرای شمال شرق استان سویداء پس از درگیری های سنگین چند ساعته ارتفاع راهبردی «علم» را به کنترل درآوردند.