725
اختلاف حساب به آدم ربایی ختم شد فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش ماموران پلیس، یک مورد اختلاف حساب 2 میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود در کمتر از یک ساعت کشف شد.


46
اختلاف حساب به آدم ربایی ختم شد فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش ماموران پلیس، یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود در کمتر از یک ساعت کشف شد.


962
وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد اختلاف حساب ۲ میلیارد ریالی در یکی از شهرستان‌های استان ایلام طلبکاران را به دنبال فرد بدهکار به شهرستان قرچک کشاند و در یک موقعیت مناسب فرزند این فرد را با تهدید چاقو بوسیله یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ گروگان گرفتند.


493
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش ماموران پلیس، یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود در کمتر از یک ساعت کشف شد./


222
اختلاف حساب به آدم ربایی ختم شد تابناک - 2 ساعت قبل برای مطالعه اخبار بیشتر به خبریست مراجعه نمایید.


965
اختلاف حساب به آدم ربایی ختم شد خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با تلاش ماموران پلیس، یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود در کمتر از یک ساعت کشف شد.


605
اختلاف حساب به آدم ربایی ختم شد. اولین خرید گرانقیمت منچسترسیتی قطعی شد


699
آدم‌دزدها مقابل ایست پلیس، شروع به تیراندازی کردند 10 ساعت پیش اختلاف حساب به آدم ربایی ختم شد 19 ساعت پیش


238
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود، در کمتر از یک ساعت کشف شد.


13
صاحب‌خبر - فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: یک مورد اختلاف حساب ۲ میلیاردی در استان ایلام که منجر به وقوع آدم ربایی در قرچک شده بود، در کمتر از یک ساعت کشف شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار عبدالرضا ناظری ...