394
رییس دزدان و غارتگران صفات خود را به ترامپ نسبت میده ما باید از ترامپ تشکرکنیم که به پیشنهادها و رشوه های میلیاردی آغشته به خون ایرانیان توسط عوامل مزدور جمهوری اسلامی و لابی های آنها الخصوص ...


665
جنگجوی افغان در سوریه؛ دست‌پرورده‌ آمریکا در لشکر فاطمیون


129
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل می گوید "عمیقا نگران" تصمیم آمریکا برای خارج شدن از این توافق است و از سایر امضاکنندگان خواست پایبندی "کامل" خود به آن را حفظ کنند.


23
سفر حسن روحانی به سوئیس و اتریش با این امید همراه بود که مناسبات اقتصادی با این دو کشور تا حدودی فشار تحریم‌های آمریکا را خنثی کند.


434
تنها ساعتی بعد از تماس تلفنی رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا با رهبران قطر، عربستان و امارات، امیر قطر و ولیعهد عربستان برای اولین بار بعد از بحران چهار ماه اخیر با هم تلفنی صحبت کردند.


836
برای دشمنانت کوره را آن قدر داغ مکن که حرارتش خودت را هم بسوزاند. شکسپیر


64
چقدر زشت و شرم آور،نیروهای ایران در سوریه باشد یا نباشد تنها به ایران و سوریه مربوط است، چرا آمریکا و اسرائیل این قدر بی شرم هستند که در این موضوع دخالت می کنند؟


976
آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی در بازار/ چه خودروهایی افزایش قیمت و کدام کاهش قیمت را تجربه کردند (+جدول قیمت) نامه سرلشکر سلیمانی به روحانی؛ استقبال از هشدار نفتی به آمریکا ترامپ در تله ...


973
اینجا هیچ محدودیتی برای تغییرات وجود ندارد؛ مکانی که خودروی 100 اسب بخاری با شخصی سازی های حرفه ایی به 1200 اسب بخار نزدیک می شود، اینجا غرش سیلندرها حرف اول را می زند.


670
وزیر خارجه آمریکا فردا جمعه قرار است با رهبر کره‌شمالی دیدار کند. به گزارش مهر به نقل از بی‌بی‌سی، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در حالی…