1
طی ۲۴ ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت خودرو، قیمت محصولات غذایی منجمد و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.


1
طی ۲۴ ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت خودرو، قیمت محصولات غذایی منجمد و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.


1
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوری گفت: ۷۰ شناور خدماتی برای سازمان بنادر و دریانوردی در طول سه سال ساخته می‌شود.


1
ماموران گمرک ایران موفق به کشف شکلات تریاک در بسته های پستی شدند .


1
یک کاشناس اقتصادی گفت: تمام مردم می‌دانند که رابطه‌ تورم و افزایش نرخ سود بانکی یک رابطه‌ مستقیم است به این معنا که هرچه قدر میزان سود بانکی افزایش یابد نرخ تورم در اقتصاد کشور نیز افزایش می‌یابد.


1
استعفای وزیر صنعت ، معدن و تجارت تکذیب شد.


1
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات یکمین روز مهر ماه با رشد ۴۵۳۳ واحدی به پله ۱۶۵ هزار و ۷۲ واحدی رسید.


1
مدیر عامل شرکت مهندسی خط وابنیه فنی راه آهن با اشاره به بهره برداری از خط راه آهن قزوین – رشت گفت: امیدواریم این خط مهم درسال جاری باحضور مسئولین افتتاح شود و عملیات اتصال خطوط آن در ماه جاری به پایان می‌رسد.


1
رقم تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش اقتصادی در ۵ ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۱۵.۶ درصدی روبرو بوده است.


1
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: در روند ثبت سفارش از شرکت‌ها تعهد نامه می‌گیرد که که اگر بخشنامه جدیدی صادر شد ملزم به اجرای آن باشند و نتوانند به آن اعتراض کنند.


1
بانک مرکزی از بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی خواست تمهیدات لازم به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی از جمله «تعیین شعب کشیک»، «نصب خودپرداز»، «افزایش سقف برداشت نقدی از خودپرداز‌ها به صورت درون بانکی» و دیگر برنامه ریزی‌های لازم را در دستور کار قرار دهند.


1
بانک مرکزی از بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی خواست تمهیدات لازم به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی از جمله «تعیین شعب کشیک»، «نصب خودپرداز»، «افزایش سقف برداشت نقدی از خودپرداز‌ها به صورت درون بانکی» و دیگر برنامه ریزی‌های لازم را در دستور کار قرار دهند.


1
برای خرید انواع محصولات غذایی منجمد نیمه آماده در میادین شهرداری بسته به نوع آن‌ها باید قیمت‌های مختلفی پرداخت کرد.


1
در راستای سامان دهی به بازار آشفته پتروشیمی‌ها سقف معاملات از بورس برای محصولات پتروشیمی به درخواست معامله گران آن برداشته شد تا دست بلند دلالان را از این عرصه کوتاه کند.


1
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از روز سه‌شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی ۶ روز اجرا می‌شود.


1
بانک مرکزی مجوز برگزاری مجامع ۲۰ بانک و موسسه اعتباری برای دوره مالی منتهی به اسفند ماه ۹۶ را تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری صادر کرده است.


1
رئیس کل گمرک ایران آخرین وضعیت واردات کالا‌های اساسی به کشور را تشریح کرد و گفت: به طور میانگین روزانه ۴ هزار و ۷۰۰ کامیون کالا از گمرکات کشور ترخیص می‌شود.


1
برای خرید خودروی چانگان در بازار باید از 117 میلیون تا 135 میلیون تومان هزینه کرد.


2
بررسی‌ها نشان می‌دهد که سد لار با کاهش ۶۱ درصدی حجم ذخیره آب نسبت به سال گذشته روبرو بوده و در حال حاضر ۹۵ درصد از این سد خالی است.


1
طی ۲۴ ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت خودرو، قیمت مسکن و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.


1
همراه اول اعلام کرد از تاریخ اول مهرماه تعرفه پایه سرويس مكالمه درون و برون شبكه، يكسان می شود.


2
شاخص قیمت کالا‌های وارداتی (ریالی، ١٠٠=١٣٩٠) در فصل بهار سال١٣٩٧ برابر با ٧١٢,٨ است که نسبت به فصل زمستان سال ١٣٩٦، ٤٤.٢ درصد افزایش داشته است.


1
شاخص قیمت کالا‌های وارداتی (ریالی، ١٠٠=١٣٩٠) در فصل بهار سال١٣٩٧ برابر با ٧١٢,٨ است که نسبت به فصل زمستان سال ١٣٩٦، ٤٤.٢ درصد افزایش داشته است.


1
پیک مصرف برق کشور روز جمعه در محدوده ۴۲ هزار مگاوات قرار گرفت که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته حدود یک هزار و ۳۰۰ مگاوات افزایش داشته است.


1
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ پرواز نجف و بغداد در اربعین امسال ۲.۲ و ۲.۸ میلیون تومان است و این نرخ ها تغییری نخواهد کرد.


1
سرپرست وزارت اقتصاد پس از تصویب صورت‌های مالی بانک گفت: بانک سپه در اقتصاد کشور نقش اساسی داردو حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ازجمله برنامه‌های کاری آن بوده است. 


1
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات ۳۱ روز شهریور ماه با کاهش ۳۲۰۹ واحدی به پله ۱۶۰ هزار و ۵۳۸ واحدی رسید.


1
ماموران گمرک مقدار ۳۵ کیلوگرم شمش طلای قاچاق را هنگام خروج از کشور توقیف کردند.


2
خدمات اپراتور‌های تلفن همراه در زمینه ارزش افزوده در حیطه پیامک ها و برخی مشکلات ایجاد شده به دنبال آن حاشیه‌هایی را برای این سرویس و برخی افراد ایجاد کرده که در جدیدترین آن وزیر ارتباطات خبر از تخلف تعدادی از شرکت‌ها در ۵ ماه اخیر به میزان ۲۲ میلیارد تومان داده است.


1
رشد هزینه ناخالص داخلی به قیمت بازار در سه ماهه اول سـال ۱۳۹۷ نسـبت بـه دوره مشـابه سال قبل ۵ /۲ درصد افزایش یافته است.


1
هر کیلو قارچ دکمه‌ای قهوه‌ای فله در مبادین تره بار ۸ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.


1
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در ساعات ابتدایی معاملات امروز ۳۱ شهریور ماه با رشد ۳ هزار و ۲۴۵ واحدی به ارتفاع ۱۶۰ هزار و ۵۷۴ واحدی رسید.


2
اوج گیری مصرف بنزین و سایر حامل‌های انرژی در کشور زنگ خطر تند شدن شیب صعودی مصرف را به صدا در آورده تا توجه افراد را به این عامل مهم جلب کند.


1
سه ماه است که سازمان هواپیمایی کشوری، آمار عملکرد شرکت‌های هواپیمایی داخلی را اعلام نکرده است.


1
ارزش ۱۰ ارز در حالی روند نزولی به خود گرفته که ارزش یورو همچون روز معاملاتی هفته گذشته روند صعودی به خود گرفته است.


2
رئیس کل بانک مرکزی گفت: صادرات غیرنفتی در پنج ماهه نخست سال جاری به بیش از ۱۹میلیارد دلار رسیده که ازمجموعه صادرات غیر نفتی صادرات گاز و فرآورده‌های نفتی معادل ۳میلیارد دلار بود، لذا حدود۱۶میلیارد باقی مانده آن است که باید به چرخه اقتصاد برگردد.


1
برای خرید آپارتمان ۷۵ متری در گلبرگ به سرمایه ۴۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیاز است.


3
معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با بیان اینکه قیمت گذاری خودرو‌ها بر اساس ارز بازار ثانویه خواهد بود، گفت: این موضوع فرایند دارد که خودروسازان تا چه مرحله‌ای ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرند و از چه زمانی ارز بازار ثانویه دریافت خواهند کرد که باید مبانی و سیاست آن استخراج شود تا بر اساس آن اقدام شود.


3
براساس آمار گمرک در ۴ ماهه نخست سال ۹۷ بیش از ۱۰۷ تن مغزی مداد سیاه و رنگی از ۳ کشور جهان وارد کشور شده است.


3
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص پایان بررسی پرونده کلاهبرداری پیامکی ارزش افزوده اظهار نظر کرد.


2
خودرو‌های هوشمند یکی از مصادیق شهر هوشمند به حساب می‌آید تا از طریق واگذاری کنترل خودرو از انسان‌ها به رایانه‌ها شاهد کاهش تصادفات باشیم.


3
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۰۸ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۲۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.


3
کمبود عرضه جهانی با تحریم نفتی و تداوم نگرانی‌ها در ماه نوامبرباعث شد قیمت نفت خام با ۲ درصد رشد روبرو شود.


2
آخرین نقشه گرافیکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حاکی از آن است که مسیرهای ورودی به استان البرز و تهران با ترافیک سنگین و نیمه سنگین روبرو است.


2
براساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی خدمات پرداخت شبکه بانکی همزمان با تغییر ساعت رسمی مطابق سال‌های گذشته انجام می‌شود.


2
خبرگزاری میزان در هفته‌ای که گذشت اخباری در خصوص میزان بارندگی، واردات کالا‌های غیرضروری، قیمت محصولات مختلف در بازار، زمان اعلام نرخ خرید تضمینی گندم و صحبت کارشناسان در خصوص بازار مسکن منتشر کرده است.


3
عضو کمیسیون صنایع و معادن کشور گفت: بورس کالای ایران به عنوان یک نهاد ناظر و پل ارتباطی بین تولیدکننده و مصرف کننده کالاها، باید از اقتدار و اختیار بالایی در کشور برخوردار باشد و به همین دلیل باید برخی قوانین موجود برای قدرتمند کردن این بازار شفاف، اصلاح و بازنگری شود تا همه فعالان اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی مقید به عرضه کالای تولیدی خود در بورس باشند.


3
براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری با تغییر ساعت رسمی کشور، ساعت پرواز‌ها تغییر نمی‌کند و پرواز‌ها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت انجام می‌شود.


3
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات اولین هفته شهریور ماه با رشد ۲۲۷۶ واحدی در پنج روز کاری به کانال ۱۵۷ هزار و ۳۳۷ واحدی رسید.


3
برای خرید خودرو ۲۰۶ مدل ۸۵ تیپ ۲ با کارکرد ۹۳ هزار کیلومتر به سرمایه ۳۰ میلیون تومانی نیاز است.